Головна » 2017 » Листопад » 16 » Семінар–презентація від лідера електротехнічної галузі – корпорації «АСКО УКРЕМ»
14:26
Семінар–презентація від лідера електротехнічної галузі – корпорації «АСКО УКРЕМ»

    У рамках співпраці з соціальними партнерами 15 листопада 2017 на базі ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф. Короленка» відбувся семінар–презентація новинок продукції Української електротехнічної корпорації «АСКО УКРЕМ».
   Участь у семінарі прийняли директори, викладачі та майстри виробничого навчання енергетичного напрямку ПТНЗ Черкаської області, представники ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО», провідні фахівці ДП НВ «ФОТОПРИЛАД», методист НМЦ ПТО Олександр Васильович Лупан, адміністрація навчального закладу на чолі з директором Василем Олексійовичем Карбівничим, споживачі та учні, які навчаються за зазначеним напрямком.
    Голова метод комісії енергетичного напрямку Тетяна Миколаївна
Потягайло розповіла історію започаткування соціального партнерства з «АСКО УКРЕМ», акцентувала увагу присутніх на результативності
співпраці, а ще висловила переконання в тому, що створення на базі училища навчально–практичного центру сучасних електротехнічних технологій сприятиме підвищенню якості підготовки кваліфікованих робітників.
  Регіональні менеджери «АСКО УКРЕМ» ознайомили присутніх з тенденціями та інноваціями електротехнічної галузі, перевагами і технічними характеристиками продукції корпорації, презентували новинки, а саме: цифрові вольтметри АD22–22DVM, світлосигнальну арматуру ECO AD22–22SMD, контактори модульні МК–N, автоматичні вимикачі ВА 2017 та інші новинки. Усі бажаючі мали змогу отримати від представників корпорації технічні консультації (FAQ), довідкові матеріали, електронні каталоги та сувенірну продукцію.
    Під час конструктивного діалогу представники бізнесу звернули увагу на те,що соціальне партнерство створює ефективні умови для навчання конкурентоспроможних кадрів на сучасному обладнанні та висловили побажання щодо успішної реалізації поставлених завдань.
Навчальний заклад висловлює слова подяки «АСКО УКРЕМ» за проведення семінару та позитивні емоції учнів.

 

 

 

Переглядів: 126 | Додав: Spivakova | Рейтинг: 5.0/15
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]