Головна » 2017 » Листопад » 15 » Тиждень "Перукарського мистецтва ".
09:18
Тиждень "Перукарського мистецтва ".

  День другий. 
   Відкритий урок майстра виробничого навчання Фоміної Ю.В. на тему: "Укладання волосся горизонтальним способом звичайними електрощипцями"

      14 листопада в училищі проведено відкритий урок майстром виробничого навчання Фоміною Ю.В. на тему: "Укладання волосся горизонтальним способом звичайними електрощипцями". Метою уроку було удосконалити навички та сформувати уміння у технології виконання зачіски звичайними електрощипцями горизонтальним методом накручування волосся з дотриманням вимог охорони праці та безпеки життєдіяльності. Майстер разом з учнями підійшли до теми як з теоретичної так і з практичної сторони. Використовувались різноманітні методи проведення уроку: словесні (розповідь, пояснення, інструктаж), наочні ( демонстрація презентації, відеофільм з показом новітніх технологій і трудових прийомів до теми), практичні (показ трудових прийомів, самостійне виконання робіт учнями), тест-контроль, перехресне опитування, метод ланцюжка, метод застосування та відтворення, метод контролю. 
      Під час обговорення уроку відзначили, що урок пройшов на достатньому методичному рівні та відповідно до критеріїв ефективності уроку.
   Всі учні залишилися задоволені отриманими знаннями та показали високий рівень теоретичної підготовки.

Переглядів: 74 | Додав: Spivakova | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]