Головна » 2017 » Листопад » 10 » Тиждень української писемності та мови: День перший
12:02
Тиждень української писемності та мови: День перший

    9 листопада 2017 року в Державному навчальному закладі «Черкаське вище професійне училище імені Героя Радянського Союзу Г.Ф.Короленка» урочисто розпочався Тиждень української писемності та мови , який проводиться відповідно до Указу Президента України «Про День української писемності та мови», з метою виявлення і підтримки творчо обдарованих учнів, виховання у молодого покоління поваги до мови і культури рідного народу.

       

  О 12.30 учні навчального закладу долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, текст якого озвучив відомий мовознавець Олександр Авраменко. Учні не лише перевірили свої знання з української мови, а й відчули єдність усіх шанувальників рідного слова.

  

   О 13.00 розпочався І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка і Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

   

     Бібліотекар Світлана Кириченко організувала для учнів виховний захід: «О, возвелич усіх нас знову, як світоч, будь нам, рідна мово!», та провела презентацію на тему: «9 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ »

   На захід було запрошено представника обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. Симоненка, яка провела з учнями різні вікторини, літературні загадки, прислів’я та конкурси про мову, а також презентувала відеоролик «Що говорять про українську мову іноземці?». Учні мали можливість оволодіти культурою мовлення, яка є важливим елементом професійного успіху та фахового зростання .

  

   Також в бібліотека навчального закладу організувала тематичну виставку до Дня української писемності та мови.

Переглядів: 160 | Додав: Spivakova | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]