Головна » 2017 » Листопад » 17 » ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ДЛЯ ЕКСПЕРТІВ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОМАНДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «WORLDSKIL
14:45
ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ДЛЯ ЕКСПЕРТІВ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОМАНДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «WORLDSKIL

   З метою методичного супроводу та якісної організації участі у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» 15 листопада 2017 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області відбулося засідання творчої групи для експертів регіональної команди Черкаської області, яка бере участь у вищезазначеному заході.


   На засіданні були присутні представники вісьмох навчальних закладів регіону. А також експерти ДНЗ "ЧВПУ ім. Короленка" Скрябіна О.Ю і Демченко Н.М. які представляли компетенції "Перукарське мистецтво " та "Технології моди".
   Членами творчої групи обговорювалися організаційні питання та умови проведення конкурсу з різних компетенцій вказаних у листі МОН України № 1/9-581 від 31.10.2017.

Переглядів: 55 | Додав: Spivakova | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]